Rondleidingen
Museumrondleiding: De Kantharos van Stevensweert
Ontdek op zondag 12 april om 13.30 de bijzondere archeologische verhalen van Stevensweert tijdens de Week van de Klassieken!
Sta samen met een ervaren museumgids, oog in oog met de beroemde replica van de Kantharos van Stevensweert – een Grieks-Romeinse drinkbeker die landelijke bekendheid kreeg door een jarenlange juridische strijd.
Daarnaast zal de gids stilstaan bij talloze andere bijzondere bagger- en bodemvondsten: van mammoetbotten, middeleeuwse zwaarden en kasteelresten tot militaire voorwerpen uit de tijd van de Spaanse vesting. Tijdens deze rondleiding breng je ook een bezoek aan de kelder van het Protestantse Kerkje met de oudste resten van kasteel Stevensweert.
Mis deze unieke kans niet om op vertoon van een geldig entree bewijs of lidmaatschapskaart van Amici Insulae, gratis kennis te maken met de rijke geschiedenis van deze bijzondere plek!
Groepsrondleiding met gids via Amici Insulae
Amici Insulae organiseert rondleidingen voor groepen onder leiding van een ervaren gids.
De kosten bedragen € 75,– voor een groep van maximaal 15 personen. Indien splitsing noodzakelijk is dan bedragen de kosten € 100,– voor twee groepen van in totaal maximaal 30 personen.
Een rondleiding via Amici Insulae is altijd inclusief een bezoek aan het Museum Stevensweert/Ohé en Laak.
De rondleidingen starten vanaf Museum Stevensweert/Ohé en Laak, Jan van Steffeswertplein 1, 6107 BZ Stevensweert.
U kunt een groepsrondleiding aanvragen via het aanvraagformulier op de website van Amici Insulae. Klik hiervoor op deze link.